Персональні дані

WWW.S-ENERGY.COM.UA

Розділ І. Загальні положення

1.     Web - сайт www.s-energy.com.ua (далі – Сайт) належить на праві власності Товариству з обмеженою відповідальністю «СМАРТ-ЕНЕРДЖИ» ( далі – Компанія). Всі об’єкти права інтелектуальної власності, які містяться на сайті, окрім випадків, коли про це окремо зазначено, належать на праві власності Компанії.
 

Розділ ІІ. Доступ до персональних даних

1.     З метою реалізації функцій та завдань Сайту та інших цілей, пов’язаних з цивільно- правовими відносинами між Компанією та споживачем, споживач, користуючись даним Сайтом та послугами, для надання яких створений Сайт, надає Компанії дозвіл на збирання, накопичення, обробку, зберігання та використання (в тому числі з використанням автоматизованих засобів)  персональних даних, володільцем яких він являється.

1.1.   З метою реалізації функцій та завдань Сайту та інших цілей, пов’язаних з цивільно- правовими відносинами між Компанією та споживачем, споживач, користуючись даним Сайтом та послугами, для надання яких створений Сайт, надає Компанії дозвіл на передачу власних персональних даних третім особам.

2.     Згода споживача, яка надається Компанії на збирання, обробку, зберігання та використання (в тому числі з використанням автоматизованих засобів)  персональних даних та їх передачу третім особам оформлюється шляхом проставлення споживачем відмітки про надання дозволу на збирання, накопичення, обробку, зберігання та використання своїх персональних даних.

3.     До персональних даних, на збирання, накопичення, обробку, зберігання та використання яких (в тому числі з використанням автоматизованих засобів) споживач надає дозвіл Компанії  входить:

-     прізвище, ім’я, по - батькові;

-     стать;

-     номери засобів зв’язку (телефон, e- mail та ін.);

-     інформація про географічне розташування;

-    інша інформація, яка самостійно вноситься споживачем.
 

Розділ ІІІ. Строк та місце зберігання Персональних даних

1.     Персональні дані, на збирання, накопичення, обробку, зберігання та використання яких споживач надає доступ Компанії зберігаються безстроково, якщо інше не встановлено законодавством України або волевиявленням споживача.

2.     Місцем зберігання персональних даних споживача є сервер Компанії.

3.     Місцезнаходженням Компанії є вул. Радищева, 10/14, м. Київ.
 

Розділ IV. Розкриття конфіденційної інформації та Персональних даних


1.     Компанія звільняється від обов’язку дотримання Політики конфіденційності стосовно Персональних даних споживача у випадку, якщо споживач самостійно публічно розголошує персональні дані.

2.     Компанія має право поширювати персональні дані споживача у випадку якщо інформація, отримана зі складу персональних даний є суспільно необхідною, тобто є предметом суспільного інтересу, і право громадськості знати таку інформацію переважає потенційну шкоду від її поширення.

3.     Компанія має право поширювати персональні дані споживача з відповідного письмового дозволу споживача.

Розділ V. Знищення та видалення персональних даних

1.     Персональні дані, на збирання, накопичення, обробку, зберігання та використання яких споживач надає доступ Компанії підлягають видаленню або знищенню у разі:

-       припинення правовідносин між споживачем та Компанією;

-       видання відповідного припису Уповноваженого Верховної ради з прав людини або визначених ним посадових осіб секретаріату Уповноваженого Верховної ради з прав людини;

-       набрання законної сили рішенням суду щодо видалення або знищення персональних даних.

Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтеся на збереження файлів cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях.
Прийняти
Закрити