О нас

Про нас

Smart Energy – еволюція обліку електроенергії
 

Цілком природним є той факт, що за будь-яким значним відкриттям слідує низка тісно пов'язаних з ним допоміжних винаходів, які сприяють його швидкому поширенню та впровадженню в наше життя. Так, у 19 столітті, за повсюдним використанням електроенергії у всі сфери людського життя, було винайдено багато приладів, без яких сучасний світ немислимий. Одним із них став електролічильник.

Наразі кожна квартира, будинок та промислові об'єкти обов'язково оснащені цим приладом. Головне його завдання полягає в тому, щоб контролювати споживання та вироблення електроенергії на об'єкті та вести його облік.

Електрика, як і будь-який товар чи послуга, має свою ціну, тому існує необхідність вимірювати кількість спожитої чи виробленої електроенергії з метою подальшої оплати чи продажу.

Від телефону до смартфона, від лічильника до Smart лічильника

Зважаючи на зростання потреб людини в обробці все більшого обсягу даних засоби отримання інформації постійно вдосконалювалися. Це торкнулося і область обліку електроенергії. У 1990-ті роки відбулася воістину революційна подія – у США було розроблено перший у світі лічильник на основі АЦП. Піонером став лічильник Альфа від компанії ELSTER (раніше АББ). У ті роки розвиток мікропроцесорної техніки розвивалося стрімко, тактова частота процесорів збільшувалася в геометричній прогресії рік у рік. Зі зростанням частоти процесорів зростала і точність приладів обліку.

Лічильники Альфа не вимагають особливого представлення для українського споживача. Тисячі приладів Альфа різних поколінь встановлені на території України з 1994 року. За свою майже 30-річну історію лічильники ELSTER довели, що вони є найточнішими приладами у світі.

Лічильники MCS301 – це останнє покоління лічильників. Новий Smart лічильник представлений під новим брендом MetCom Solutions(Germany) від розробників Альфи.

Лічильник MCS301 повністю адаптований під цифрові технології сучасності та є одним із головних елементів “розумних мереж”. Smart Grid – це цифрова технологія, яка забезпечує двосторонній зв'язок між сервером та його клієнтами, а лічильники вздовж ліній електропередач – це те, що робить мережу “розумною”. Як і Інтернет, Smart Grid складається з елементів керування, комп'ютерів, автоматизації та нових технологій та обладнання, що працюють разом. У цьому випадку ці технології працюють з електричною мережею, щоб у цифровому вигляді реагувати на попит на електроенергію, що швидко змінюється. Smart лічильники MCS301 – це основа Smart Grid. Інтелектуальні лічильники нового покоління вбудовані в середу IoT та є ключовим компонентом ланцюжка створення Smart Grid.

Наші переваги

Наши преимущества

Наші переваги

Компанія ТОВ “СМАРТ-ЕНЕРДЖИ” є офіційним імпортером продукції MetCom Solution та ELSTER Eletricity в Україні. Нашими клієнтами є організації з різних галузей промисловості з України, країн Східної Європи та Середньої Азії. Ми пропонуємо рішення, орієнтуючись на потреби та пріоритети клієнтів. Ми будуємо партнерські відносини у бізнесі, тому що для нас найголовніше – ваша довіра.
01/
Продаж обладнання від офіційного імпортера
02/
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
03/
Семінари-навчання по роботі з обладнанням
04/
Гнучкі умови щодо оплати та строків поставки
Залишити заявку
Залишити заявку
і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш email
error
Повідомлення
*натискаючи «Надіслати» я погоджуюсь на обробку моїх персональних даних
error
Фон
Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтеся на збереження файлів cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях.
Прийняти
Закрити